fbpx

Essi Franchising Danışmanlığı

Essi Estetisyenlik Kursu olarak öğrencilerimize meslek hayatları boyunca ihtiyaçları olacak tüm bilgileri vermekteyiz. Bu öğrencilerimiz arasında kendilerine yer açmak isteyen kişilerde bulunmakta.

Maalesef bu öğrencilerimiz yeterli tecrübeye erişmeden güzellik salonu açarak riske girmekteler. Essi Franchise ekibi olarak bu riskleri minimize etmek ve başarılı bir işletme kurmak için danışmanlık vermekteyiz.

Franchise başvurusu yapan kişi öncelikle franchise ekibi tarafından değerlendirilmektedir. Bir çok test yapıldıktan sonra  sunum yapılarak bir işletme nasıl kurulur ve Essi Franchise ekibi olarak ne tür hizmetler verileceği konusunda kişi bilgilendirilir.

Essi Franchise ile güzellik salonu açmak isteyen kişi ile görüşmeler sonlandığı zaman lokasyon için bir ekip hedeflenen bölgeye giderek, güzellik salonunun açılacağı yeri belirler, o bölgede araştırma yaparak bölgenin uygun olup olmadığını tespit eder.

Daha sonra merkezde kullanılacak ekipman seçilerek bu ekipmanlar ile ilgili güzellik merkezinde çalışacak personele eğitim verilir.

Essi mimarları güzellik merkezinin açılacağı bölgeye giderek merkezi projelendirir. Standart bir Essi standart’ı oluşacak şekilde dekorasyon işlemini koordine eder.

Tüm işlemler bittikten sonra Essi Franchise ekibi tarafında bir kişi açılış sürecinde merkezi destekleme amacı ile orda bulunarak iyi bir başlangıç yapılmasını sağlamaktadır.

Hesabımızda yayınlanmakta olan uygulama yöntemleri bilgilendirme amaçlı olup reklam amacı taşımamaktadır. Uygulamaların tanıtımı amaçlı yapılan paylaşımlar, ticari reklam ve haksız ticari uygulamalar yönetmeliği 5 Maddesine, 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı sanatlarının tarzı icrasına dair kanunun 1 ve 8 Maddesine, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına ilişkin Yönetmeliğin 16-1,16-2,16-3,16-4 Maddelerine, Ticari Reklam ve Haksız Ticari uygulamalar yönetmeliğinin 7/1,7/2,7/3,7/4,7/5, 26., 32., maddelerine, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması hakkında Kanunun 61 Maddelerine uygun olup, söz konusu mevzuatlara aykırı içerik, açıklama, tanıtım, reklam ve görsellere yer verilmemiştir.