fbpx

Essi Kariyer Merkezi

Essi Akademi öğrencilerinin iş bulabilmeleri için sürekli olarak çalışmalar yapmakta ve güzellik merkezleri ile görüşmektedir.

Essi Akademi  Estetisyenlik kurslarından mezun olan öğrencilerimi hocaları tarafından derslerde gösterdikleri başarılarına göre notlandırılmaktadır. Not durumuna göre öğrencilerimiz bize başvuru yapan güzellik merkezler, klinikler ve hastanelere yönlendirilmektedir.

Öğrencilerimizin hakları Essi Akademi tarafından korunmaktadır. Mezun olan öğrencimiz ve bize başvuru yapan güzellik merkezi ile görüşmeler sürdüren Essi Kariyer merkezi  öğrencimiz ile işletme arasındaki ilişkiyi denetlemektedir. Öğrencimizin alehine olacak bir durumda kariyer merkezi devreye girerek işletme ve öğrencimiz arasındaki sorunu çözmektedir.

Güzellik merkezler, klinikler ve hastaneler için Essi Kariyer merkezi bir referans konumundadır. Öğrencilerimizin derslerde gösterdikleri başarı notlandığı için bize başvuru yapan kurum öğrencinin durumu hakkında detaylı bilgi alabilmektedir.

Essi Kariyer Merkezine başvuru yapan Güzellik salonları, klinikler veya hastaneler, isterlerse işe alacakları kişiye ekstra eğitim aldırabilmektedir. İş ilanı veren merkez, epilasyon konusunda uzman olan bir personel istiyorsa öğrencimiz bu yönde daha çok eğitim alacak ve kendini bu konuda geliştirecektir.

Essi Kariyer Merkezi sayesinde estetisyenlerimize gönül rahatlığıyla mezun olduğunuz zaman işiniz hazır diyebiliyoruz.