fbpx

Essi Kariyer Merkezi

Essi Akademi, mezun olan öğrencilerinin nitelikli bir şekilde istihdam edilmesi iş için sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır. Eğitimli uzmanlar yetiştiren bir kurum olarak Essi Akademi’ye personel ihtiyacı olan pek  çok güzellik salonu, klinik ve hastane başvuru yapmaktadır. Biz de öğrencilerimizin derslerde gösterdikleri performansa ve sınav notlarına göre ilgili pozisyonlara yönlendirmeler sağlıyoruz.

Essi Akademi Kariyer Merkezi olarak personel talebinde bulunan kurum ile mezun öğrencilerimizin görüşmelerinde aracı ve denetleyici görevi üsteliyoruz ve öğrencilerimizin haklarını korumak adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Öğrencimizin aleyhine olacak bir durumda devreye girerek işletme ve öğrencimiz arasındaki soruna çözüm üretiyoruz.

Essi Akademi Kariyer Merkezine başvuru yapan kurumlar, isterlerse işe alacakları kişiye ekstra eğitim aldırabilmektedir. İş ilanı veren merkez, epilasyon konusunda uzman olan bir personel istiyorsa öğrencimiz bu yönde daha çok eğitim alacak ve kendini bu konuda geliştirecektir.

Essi Akademi Kariyer Merkezi sayesinde estetisyenlerimize gönül rahatlığıyla mezun olduğunuz zaman işiniz hazır diyebiliyoruz.