fbpx

Manikür Pedikür Eğitimi

Manikür ve Pedikür eğitimi kurslarımızda çok tercih edilen eğitimler arasında. Manikür – Pedikür eğitimlerinin çok tercih edilme sebebi çok kısa bir sürede alınabilmesi ve mezun olunduğunda çok hızlı bir şekilde iş sahibi olunabilmesidir.

Manikür – Pedikür eğitiminde en önemli konu tekniktir. Tekniğin iyi bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Tekniği iyi olmayan ve manikür-pedikür yapan kişi kendini yanlış teknikle geliştirecek ve değiştirilmesi çok zor olacaktır.

Manikür – Pedikür eğitiminde önemli olan bir diğer konu pratiktir. Çok ciddi bir şekilde pratik yapılması gerekmektedir. Essi Akademi olarak Manikür-Pedikür eğitiminde en az 100 uygulama yapmayan öğrencilerimizi mezun etmiyoruz. Manikür Pedikür eğitimini iyi almış bir öğrencinin iş bulabilmesi için elinin hızlı olması gerekmektedir. Yapılan bu pratik çalışmalar öğrencimizin hızını arttırarak profesyonel olmasını sağlamaktadır.

Manikür Pedikür eğitimini alan öğrencilerimize tavsiyelerimiz bir başka kursumuz olan medikal el – ayak bakımını veya protez tırnak kursunu  almasıdır. Ayrıca manikür pedikür eğitimi alan öğrencilerimiz estetisyenlik sertifikası alarak profesyonel olarak iş yaşantısına devam edebilir.

Manikür  pedikür kursu fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Size en yakın Essi Akademi kurumuna giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

1 Günlük Misafir Öğrencimiz Olun, Kararınızı Sonrasında Verin! Randevu Oluştur