Kaşlar yüz şeklimizi belirleyen en güzel ayrıntıdır.  Kaş şekilleri bakışlara derinlik katar ve daha etkili hale getirir. Kaşlarda dökülme ve seyrelmeler en çok yaşanan sıkıntıdır. Kaş vitamini uygulaması bu yaşanan sorunu önlemek için kullanılmaktadır. Kaş vitamini uygulaması tecrübeli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Kaş vitamini uygulaması, kaş diplerini destekleyen, güçlendiren çeşitli vitaminlerin kaşlara yedirilmesidir. Kıl köklerine işlenen vitaminler ile  kaşların beslenerek doğal olarak çıkmasına ve canlanmasına yardım eden bir serum uygulamasıdır.

Kaş Vitamini Nasıl Uygulanır?

Kolaylıkla yapılan kaş vitamini uygulaması sırasında herhangi bir ağrı veya acı yaşanmamaktadır.  Kaş Vitamini Uygulamasından önce öncelikle yüz şekline, yapısına ve kişinin isteğine uygun olarak kaş tasarımı yapılmaktadır. Etkin bir sonuç elde etmek için iki haftada  3-6 seans uygulanması gerekmektedir. Seansların ardından kişi çok daha gür ve dolgun kaşlara kavuşmaktadır.

Kaş Vitamini uygulaması kaş kökü olan herkese uygulanmaktadır. Özellikle seyrek kaşlı ve kaşlarında dökülme sıkıntısı yaşayan kişiler için ideal bir yöntemdir.

Kaş Vitamini Eğitimi Neden Alınmalıdır?

Sizde güzellik sektöründe yer alan  ya da almak isteyen biriyseniz kaş vitamini eğitimini alarak kariyerinize yön vererek yetkinliklerinizi artırabiirsiniz. Eğitim süresince bir yandan uygulamanın nasıl yapılacağını öğrenirken bir yandan da kaş vitamini serumunu hakkında teorik bilgiler elde etme şansınız olacaktır. Essi Estetisyenlik kursunda alacağınız bu eğitimle kariyerinize başlama imkanı elde edebilirsiniz.